آموزش ان ال پی در اصفهان

دوره NLP ان ال پی در اصفهان

ان ال پی چیست؟ بهترین مرکز آموزش NLP ان ال پی در اصفهان کجاست؟ بهترین مدرس NLP ان ال پی در اصفهان را چگونه پیدا کنیم؟ کدام موسسه برگزار کنننده دوره های NLP ان ال پی در اصفهان میباشد؟

ما در این مقاله قصد داریم به زبان ساده به شما توضیح دهیم هدف از آموزش ان ال پی چیست. می خواهیم بدانیم جایگاه NLP در زندگی افراد کجاست و افراد موفق برای رسیدن به جایگاه کنونی چگونه ان ال پی را به کار برده اند. موسسه ی آرامش ذهن با برگزاری دوره های حضوری آموزش ان ال پی NLP در اصفهان و انجام تکنیک های آن شما را در این زمینه همراهی میکند. 

نام دوره : آموزش ان ال پی و موفقیت به سبک ان ال پی

نوع دوره : حضوری

مدرس : خانم ناهید عنایتی

موسسه : آرامش ذهن

 

آنچه در این مقاله می خوانید :

دوره موفقیت به سبک ان ال پی NLP

در این دوره تکنیک های ان ال پی یعنی علم برنامه ریزی عصبی کلامی به شما آموزش داده می شود که می توانید از افراد موفق و ثروتمند الگوبرداری ذهنی و درونی کنید.
و بر روی تصمیم‌گیری‌های خود در تمام مراحل زندگی تاثیر بگذارید و ذهن خودتان را به سمت موفقیت و ثروت ساز شدن سوق دهید. می‌توانید اعتماد به نفس، صبر، آرامش و تمام ابزارهای درونی خدادادی خود را ارتقاء بخشیده و در زندگی، کسب و کار، ارتباط با دیگران و رابطه بهبود فردی خود به شدت موثر باشید.
دراین دوره خود هیپنوتیزمی را نیز آموزش می بینید تا بتوانید درون خودتان را آرام کنید و وقتی درونتان آرام شد و بدن شما در حالت ریلکسیشن قرار گرفت، شما میتوانید به هر چیزی و به هر هدفی دست یابید.

آموزش ان ال پی برای چه افرادی مفید است؟

آموزش ان ال پی در اصفهان و دوره های ان ال پی NLP در اصفهان برای افرادی مفید است که می خواهند در راستای اهداف خود حرکت کرده و به هدف نهایی خود برسند.افراد با یادگیری در دوره های ان ال پی در اصفهان می توانند از شر عادت های بدی که آن ها را رنج می دهند رهایی یابند و آن ها را ترک کنند.با فراگیری NLP و انجام تکنیک های آن میتوان استرس، افسردگی، ترس، شک، تردید و سایر حس های بد و منفی را از خود دور کرد و حس های مثبت را جایگزین نمود و از این طریق آرامش ذهن را به دست آورد.با فراگیری NLP می توانید در زندگی خود تغییرات اساسی ایجاد کنید و زندگی خود را آن گونه که می خواهید بسازید.

آموزش ان ال پی در اصفهان

تاریخچه NLP 

قبل از شروع و پرداختن به آموزش NLP بهتر است به تاریخچه یNLP نگاهی بیندازیم.سال 1970 جان گریندر و ریچاردبندلر NLP را به صورت رسمی بنیان گذاری کردند. آن دو معتقد بودند: انسان پیوسته در حال برنامه‌ریزی شدن برای زندگی اش است و این برنامه‌ریزی را ضمیر ناخودآگاه وی انجام می‌دهد و موفقیت یا عدم موفقیت در هر کاری را خود فرد برای خودش برنامه‌ریزی می‌کند و با ایجاد و به‌کارگیری سیستم‌های خاصی می‌توان این برنامه‌ریزی را به سمتی که مایل است، تغییر دهد .آن دو زندگی افراد موفق را بررسی کردند و گفتند دلیل موفقیت این افراد چیست؟ از زندگی افراد موفق اطلاعاتی کسب کردند و آن اطلاعات را در قالب الگویی در آوردند.از آن پس این الگوها و اطلاعات را در میان افراد توسعه دادند.امروزه بسیاری از افراد برای رسیدن به اهدافشان از این تکنیک ها استفاده می کنند.

آموزش NLP

ان ال پی NLP چیست؟

برای آموزش NLP ان ال پی در اصفهان ابتدا باید به مخاطب فهماند که ان ال پی چیست؟  شما نمی توانید برایNLP یک تعریف منحصر داشته باشید.تفاسیر متفاوتی برای NLP وجود دارد که هر کدام از آن زوایای گوناگون موضوع را نشان می دهد. NLP به ما آموزش می دهد دنیای درون خودمان را بسازیم و به آن معنا و مفهوم بدهیم. هیچ رویدادی درون انسان دارای بار منفی نیست این ما هستیم که به آن به دید منفی نگاه می کنیم و افراد دیگر ممکن است به این رویداد شکل دیگری نگاه کنند.

نام NLP برگرفته از سه چیز است :

N : عصب شناسی : در مورد چگونگی فکر انسان است.

L : کلامی : در مورد تاثیر کلام بر ما و اینکه ما چگونه از کلام استفاده می کنیم.

P : برنامه ریزی : چگونه فعالیت هایمان را دنبال کنیم و به اهداف خود برسیم.

آموزش ان ال پی در اصفهان

تکنیک های NLP :

در ادامه ی این مقاله و برای کامل کردن مبحث آموزش ان ال پی در اصفهان ،تکنیک های NLP و موارد به کار گیری آن را برای شما شرح می دهیم.نکته ی بسیار مهم این است که این تکنیک ها باید در حضور یک استاد NLP انجام شود تا نتیجه ی مطلوب حاصل گردد.

تکنیک ها ی NLP به شرح زیر می باشد:

تکنیک دایره ی تعالی:

فرض کنیددر حال برگشت از یک مسافرت هستید و پس از رسیدن به خانه در حالی که انرژی شما کاملا تخلیه شده است، متوجه می شوید که در مجلسی سخنرانی دارید، یا چند نفر میهمان دارید در حالی که انرژی شما در پایین ترین سطح می باشد. با این تکنیک می توانید انرژی که از دست دادید را مجددا به دست آورید و فول انرژی شوید. پس اگر به یک شارژ انرزی فوری نیاز دارید این تکنیک به شما توصیه می شود.

تکنیک سیکس استپ:

به منظور ترک عادت ها ی بد مانند سیگار کشیدن، فحاشی کردن، اعتیاد به فضای مجازی و ….. به کار می رود.وقتی فردی یک عمل را به صورت مکرر انجام می دهد آن عمل در ضمیر نا خود آگاه آن می نشیند و تبدیل به عادت می شود. به وسیله ی این تکنیک با ضمیر نا خود آگاه ارتباط برقرار می کنیم و از آن می خواهیم این عادت بد را ترک کند.

تکنیک حل تعارض:

با این تکنیک می توانید قدرت تصمیم گیری را در خود زیاد کنید. و تردید و شک درونی را از خود دور کنید. مواقعی که  قدرت تصمیم گیری درستی ندارید ویا شک و تردید در دل دارید مانند تردید در انتخاب رشته،تردید در ازدواج  و …. این تکنیک به شما کمک خواهد کرد.

تکنیک فروپاشی آنکورها:

از این تکنیک برای از بین بردن اضطراب و تنش می توان استفاده کرد.

تکنیک جایگزینی خاطرات بد:

همه ی انسان ها در زندگی به خوبی و بدی برمی خورند در نتیجه خاطرات خوب و بد دارند. افراد موفق خاطرات خوب خود را بلد و بزرگ می کنند. خاطرات خوب را در ذهن خود دارند و با آن زندگی می کنند. ولی سایر افراد مرتبا خاطرات بد زندگی را در ذهن خود مرور می کنند. خاطرات نقش مهمی در به دست اوردن آرامش یا صلب آن دارند.به وسیله ی این تکنیک با اثر گذاری بر ضمیر نا خودآگاه می توان خاطرات خوب را جایگزین خاطرات بد نمود.

تکنیک تغییر باور:

باور های غلط در زندگی باعث بروز مشکلات زیادی می شوند.  برای مثال اگر باور داشته باشید که اگر آب هم بخورید چاق می شوید در واقعیت این اتفاق برای شما خواهد افتاد.یا اگر باور داشته باشید پول در آوردن دشوار است در واقعیت به سختی پول در خواهید آورد. پس باور ها در زندگی اهمیت بالایی دارند. باور ها یعنی افکار تکرار شونده در لایه های زیرین ذهن. با این تکنیک می توان به لا یه های زیرین ذهن دست یافت و با ارتباط با ضمیر نا خود آگاه باور اشتباه که حالت یقین پیدا کرده است را تبدیل به شک کرد و سپس یک باور قوی و محکم مثبت را جایگزین آن نمود.

تکنیک کلمات جادویی:

کلماتی مانند مرگ، امتحان و …به صورت ناخودآگاه در انسان اضطراب ایجاد می کند و با شنیدن این کلمات حس خوبی متتقل نمی شود. از این تکنیک برای از بین بردن احساسات بد نسبت به کلمات استفاده می شود. 

تکنیک تایم لاین:

در وجود همه ی انسان ها از بدو تولد ابزارهای درونی وجود دارد. ابزارهای درونی مانند: صبر، اعتماد بنفس، شجاعت، آرامش، شادی و….که با آن ها به دنیا می آیند. ولی بر اثر رفتار های نامناسب افراد جامعه یا خانواده آن ها را از دست می دهند. همه ی این ابزار های درونی بسیار کارآمد هستند و با از دست دادن آ ن ها فرد دچار رنج فراوان می شود. به وسیله این تکنیک می توان ابزار های از دست داده را مجدد به دست آورد.

تکنیک آنکراژ زنجیره ای:

فرض کنید در جلسه ای برای سخنرانی دعوت شده اید. با خود می گویید اگر آرامش خود را حفظ کنم و استرس نداشته باشم چقدر خوب است. کمی بعد به یاد می آوردید که باید شجاعت کافی برای گفتن فلان حرف را داشته باشم . چند دقیقه بعد با خود می گویید کاش اعتماد به نفس کافی برای سخنرانی را داشته باشم و بعد از آن به دنبال تمرکز و قدرت برای سخنرانی خود هستید. یعنی برای موفقیت در امر سخنرانی نیاز به چندین حس خوب به صورت همزمان دارید. از این تکنیک به منظور ایجاد چند حس خوب به طور هم زمان در فرد استفاده می شود.

تکنیک تقطیع:

برای فراموش کردن مرگ عزیزی یا فراموش کردن طلاق و یا رابطه ی عاطفی نافرجام در گذشته به کار می رود. یه طوری که ابتدا به وسیله ی هیپنوتیزم فرد را به خلسه برده و بریدن رشته های اتری انجام می شود.

کاربرد های ان ال پی (NLP)

ان ال پی در ارتقاء شخصیت و پیشرفت در زمینه کاری نقش بسزایی دارد.آموزش ان ال پی در اصفهان، تکنیک هایی دارد که بر روی ذهن ما اثر می گذارد و ضمیر ناخودآگاه ما را تغییر می دهد که این تغیرات موقتی نیستند برای مثال شما یک لپ تاب را در نظر بگیرید که  از دو بخش سخت افزاری و نرام افزاری تشکیل شده است. لپ تاپ بدون بخش نرم افزاری قادر به روشن شدن نمی باشد، انسان هم به همین شکل است هنگام تولد فقط بخش سخت افزاری آن ایجاد شده است وبخش نرم افزاری آن شامل باور ها و اتفاقاتی است که در طول زندگی برایش رخ می دهد .NLP به ما کمک می کند که تمام نرم افزار های قدیمی ذهن خود را بررسی کنیم و فایل های قدیمی که برای ما مشکل ایجاد کرده است را پاک کنیم.

آموزش nlp
آموزش ان ال پی در اصفهان

کاربرد های ان ال پی (NLP ) در زندگی 

ان ال پی در زندگی به ما کمک می کند که به دریای بی کران ضمیر ناخودآگاه خود نفوذ کنیم و اجازه فعال کردن مجدد بعضی از ابزار ها مانند اعتماد به نفس، کنجکاوی و……را به ما می دهد. هنگام انجام کاری یا عملی کردن تصمیمی، در ضمیر ناخود آگاه هر فردی نداهایی این چنینی وجود دارد: نه این کار را نکن تو شکست می خوری ،تو موفق نمی شوی که این گونه نداها مانع عملی کردن تصمیم و موفقیت فرد میشود. با آموزش ان ال پی NLP در اصفهان و پیاده سازی صحیح آن می توان به این نداهای درونی بازدارنده غلبه کرد و آنها را از بین برد.NLP به ما می گوید افراد موفق انسان های منحصر به فردی نیستند و ابزاری بیشتر از سایر انسان ها ندارند و هر فردی می تواند یک انسان موفق باشد. 

کلاس NLP ان ال پی در اصفهان

اگر به دنبال موسسه ای معتبر جهت برگزاری کلاس های ان ال پی NLP  در اصفهان هستید ما به شما موسسه آرامش ذهن به مدیریت ناهید عنایتی را معرفی میکنیم.

برگزاری دوره های ان ال پی  NLP در اصفهان در طی بیست و پنج جلسه توسط سرکار خانم ناهید عنایتی صورت می گیرد. شما در این دوره تمامی تکنیک های کاربردی و مباحث مطرح شده در NLP را فراگرفته و می توانید  آن ها را  در زندگی خود به کار گیرید. در  دوره ی جامع موفقیت به سبک NLP علاوه بر یادگیری کامل مباحث می توانید آن را به دیگران نیز آموزش دهید. از کاربرد های NLP می توان به بالا رفتن اعتماد به نفس، رهایی از استرس، آرامش در زندگی، بالا بردن یادگیری و رسیدن به کسب و کاری موفق اشاره کرد. این دوره به صورت حضوری و در موسسه آرامش ذهن در اصفهان برگزار می گردد.

مدرس NLP ان ال پی در اصفهان

سرکار خانم ناهید عنایتی نویسنده دو کتاب الکترونیکی سلامتی و خوش اندامی در خون من است و کتاب جاده سلامتی و خوش اندامی در همین نزدیکی است میباشند. ایشان حدودا 10 سال است که در زمینه برگزاری دوره های ان ال پی در اصفهان، هیپنوتیزم درمانی، چاکرا درمانی، ارائه مشاوره و …. در اصفهان فعالیت داشته و به جرأت میتوان ایشان را بهترین مدرس ان ال پی در اصفهان دانست.

سوالات متداول :

در پاسخ به سوال باید گفت خیر، شما بدون هیچ پیش نیاز قبلی می توانید آن را به صورت صفر تا صد در موسسه ی آرامش ذهن فراگرفته و در زندگی به کار برید.

در یک کلام افرادی که از عادات کنونی و شیوه ی کنونی زندگی خود رنج می برند و به دنبال تحولی بزرگ در سبک زندگی خود هستند.

کلیه ی تکنیک های گفته شده بهتر است در حضور یک مربی NLP انجام گردد.

پیشنهاد میکنم مقاله چاکرا درمانی را مطالعه نمایید.

5 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید