دوره های اساتید موفق در اصفهان

برگزاری دوره های اساتید موفق در اصفهان 

موسسه ی آرامش ذهن برگزار کننده ی دوره های اساتید موفق در اصفهان.

مدرس: خانم ناهید عنایتی

موسسه ی: آرامش ذهن

مخاطبین دوره: هرکسی که عاشق تدریس وسخنرانی باشد یا بخواهد کیفیت کاری خود را بالا ببرد و در عین حال درآمدهای بالایی را از راه تدریس و سخنرانی در سمینارها کسب کند.

نحوه برگزاری دوره: حضوری و بصورت عملی انجام میگیرد.

نحوه ی پشتی بانی: تا یکسال ارتباط و مشاوره + ارتباط مستقیم با مدرس دوره + تیکت پشتیبانی + ایمیل مستقیم به مدیریت سایت.

محدودیت سنی: 15 الی 80 سال

فهرست مطالب :

برگزاری دوره اساتید موفق


افرادی که به دنبال کسب موفقیت در زمینه ی کسب و کار هستند( هر کسب و کاری که با آن آشنایی دارند و مدنظرشان است).
شما دراین دوره حتی اگر کسب و کار مرتبط با تحصیلات خود را هم نداشته باشید ولی علاقمند به کار و آموزش در زمینه همان کار باشید، با شرکت در این دوره و فراگرفتن مطالب و دستورالعمل‌ها و تکنیک های آن می توانید به خوبی آن حرفه را دنبال کرده و و به بهترین نحو اجرا نمایید.
برای اینکه شما بتوانید استادی حرفه ای شوید نیاز هست که:
1. فنون یک سخنرانی عالی و تاثیر گذار را به خوبی بلد باشید. (تپق نزدن در کلام، واضح و گویا صحبت کردن، نداشتن لهجه، نداشتن تکیه کلام,، عدم ترس از سخنرانی و…) و به روش بین المللی ABCC سخنرانی خود را به بهترین نحو اجرا کنید.
2. با همه مخاطبین و نیازهای آنها آشنا شوید (برندسازی را یاد بگیرید).
3. برای سمینار و دوره‌های آموزشی آماده شوید.
و….

با آموزش دیدن در این دوره شما می توانید با توجه به علاقه و سلیقه و اشتیاق سوزان خود به دیگران آموزش بدهید و علم خود را در هر زمینه ای منتشر کرده و به کسب و کار خوبی نیز دست یابید.

موفقیت چیست و فرد موفق چه کسی است؟

موفقیت یک حس درونی است.شاید یک فرد از نظر اطرافیان فردی موفق باشد ولی آن فرد چنین حسی نسبت به خود نداشته باشد. یا برعکس. جمله ی معروفی از ماکسول مالتز میگه: موفقیت به همراه حیثیت طلبی به ناکامی،محرومیت و ناخشنودی می انجامد. از این جمله می توان برداشت کرد که برای رسیدن به موفقیت باید نسبت به حرف و نظر دیگران بی اهمیت بود. نسبت به حرف های دیگران هیچ واکنشی نشان ندهید و به مسیر پیش رو فکر کنید. مهمترین فاکتور رسیدن به موفقیت داشتن هدف است. یک هدف برای خود مشخص کنید و برای رسیدن به آن حرکت کنید. در این مسیر از شکست ها نترسید و با تغییرات سازگار شوید. موفقیت غول بزرگی نیست، با داشتن یک هدف و برنامه ریزی برای رسیدن به آن در کنار تلاش مستمر روزانه تحقق می یابد. 

دوره های اساتید در اصفهان

یک استاد موفق چه کسی است؟

یک استاد موفق، موفق به دنیا نمی آید بلکه به یک استاد موفق تبدیل می شود.

به راستی یک استاد موفق چه ویژگی هایی دارد؟

یک استاد موفق، علاوه بر نقش مدرس و یاددهنده بودن یک نقش دیگر هم دارد و آن نقش متعلم و یادگیرنده بودن است. یعنی همواره در حال یادگیری، کسب مهارت های جدید و به روزکردن علم و مهارت های خود می باشد.و هیچ گاه از یادگیری دست نمی کشد.

یک استاد موفق علاوه بر این که در رشته ی خود متخصص است، و علم و آگاهی لازم را دارد.در عین حال هنر آموختن به دیگران را نیز دارد. به عبارت دیگر راه های درست برقراری ارتباط با مخاطبان و دانشجویان را می داند و از فن بیان خوبی برخوردار است.

یک استاد موفق، باید با مخاطبان و دانشجویان خود به درستی ارتباط برقرار کند.و آداب معاشرت برخورد با آنها را بلد باشد.

سخنرانی و فن بیان 

خیلی از افراد در جامعه از دانش و مهارت های زیادی برخوردارند. ولی توانایی انتقال آن به دیگران را ندارند.این گونه افراد در صورتی که دانش و مهارت بالایی دارند به چشم نمی آیند.و نمی توانند از داشته ها ی خود کسب درآمد کنند. مشکل اساسی این گونه افراد فن بیان می باشد. فن بیان یک مهارت تخصصی است. این مهارت گاهی به صورت ذاتی در افراد وجود دارد. ولی یکسری از افراد نیاز به یادگیری آن دارند.این مهارت برای یکسری از مشاغل از جمله: استادی، مشاوره، گویندگی و …بسیار لازم و ضروری است.ولی همه ی افراد باید از این مهارت برخوردار باشند. فن بیان به معنای زیاد حرف زدن و یا صدای خوب داشتن نیست. بلکه فن بیان به معنای متقاعد کردن افراد و انتقال درست پیام به آنهاست. در دوره های اساتید در اصفهان در موسسه ی آرامش ذهن این مهارت را به خوبی یاد بگیرید.

عوامل مهم در فن بیان :

زبان بدن از جمله مهمترین فاکتور های فن بیان می باشد.

کنترل صدا: تقویت صدا، مکث کردن به موقع، نداشتن لرزش در صدا، تنفس صحیح هنگام سخنرانی.

صداسازی: ریتم زیر و بم کردن صدا حین سخنرانی.

دوره های اساتید در اصفهان

برند شو

امروزه برای موفقیت در کسب و کار باید در آن زمینه ی شغلی تبدبل به برند شد. باید مهارت و علم خود را در آن زمینه به روز کرد و با این کار به پیشرفت کسب و کار کمک کرد. برای به روز رسانی کسب و کار راه اندازی سایت مرتبط بسیار مهم است. طراحی یک وب سایت به کسب و کار شما اعتبار زیادی می بخشد و کانال های بازار یابی جدیدی را برای شما ایجاد می کند. کسب و کار های آنلاین روز به روز در حال گسترش هستند . پس مواظب باشید عقب نمانید. علاوه بر وب سایت در فضا های مجازی نیز در زمینه ی کسب و کار خود فعالیت کنید.با شرکت در دوره های  اساتید در اصفهان در موسسه ی آرامش ذهن، کسب و کارتان را به روز کنید.یکی دیگر از عوامل موفقیت در کسب و کار مدیریت زمان و مدیریت انرژی است، که این مهارت را نیز با شرکت در دوره ی جامع اساتید موفق کسب کنید.

سوالات متداول :

در پاسخ به سوال باید گفت خیر، شما بدون هیچ پیش نیاز قبلی می توانید آن را به صورت صفر تا صد در موسسه ی آرامش ذهن فراگرفته و شاهد موفقیت در کسب و کار خود باشید.

هرکسی که عاشق تدریس وسخنرانی باشد یا بخواهد کیفیت کاری خود را بالا ببرد و در عین حال درآمدهای بالایی را از راه تدریس و سخنرانی در سمینارها کسب کند.

دوره به صورت حضوری برگزار می گردد.

موسسه آرامش ذهن برگزار کننده دوره های شکرگذاری.

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام برای شرکت در دوره های اساتید در اصفهان باید حضوری بیایم موسسه؟

دیدگاهتان را بنویسید